درباره ما

آژانس ارتباطی مثبت منفی با شماره ثبت 425984 از سال 1388 با نام “استودیو طراحی پارس” آغاز به کار کرد که با توجه به تغییرات گسترده در خدمات و ساختار اجرایی در سال 1391 به “ایده های خلاق مثبت منفی” تغییر نام داد.

نام “مثبت منفی” ملهم از مفهوم “خلقت” طراحی و انتخاب شد. مثبت نه به منزله “خوبی” و منفی نه در مفهوم “بدی”. ایده اولیه مبتنی بر “خلقت و ایجاد” در نظر گرفتیم. همانطور که “الکتریسیته از جریان بارهای مثبت و منفی به وجود می‌آید یا باد که بر اثر گردش هوای گرم و سرد ایجاد می‌شود.

معتقدیم که خلاقیت، ناشی از آمیختگی‌ ایده‌های غیرهمگن است.

مهم‌ترین دغدغه در آژانس ارتباطی مثبت منفی، ایجاد ارتباط عمیق بین برند مشتریان با ذی‌نفعان آنها در نظر گرفته می‌شود. تکامل برند را، درایجاد تجربه جذاب برای مخاطب برند می‌دانیم و یقینا نتیجه آن به رشد و تکامل برند کمک شایانی می‌کند.

ما تمامی فرصت‌های بازار را برای جایگاه‌سازی، ارتباط موثر با ذی‌نفعان وارائه دلایلی تا این پیغام را ارسال کنیم که “چرا باید برند ما را نسبت به رقبا ترجیح بدهند”.

مشتریان

ما مشتریان خود را فراتر از “مشتری” می‌‎دانیم. آنها برای ما شرکای اقتصادی هستند که موفقیت هر یک از آنها، موفقیت آژانس ارتباطی مثبت منفی است بنابراین از آنها با افتخار نام خواهیم برد

بیمه ایران
کارگزاری بانک کشاورزی
کانون کارگزاران بورس
دانشگاه صنعتی شریف
سازمان فرهنگی هنری شهرداری
خبرگزاری لیزنا
خانه کتاب
شبکه کتابخانه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری
برناریل
دیجی‌تیکت
کیهان گشت
راه‌اهن جمهوری اسلامی
APEC
پزوهشگاه وزارت نفت
Damavand trading
ایران ارتباط
فولاد مبارکه
ذوب‌آهن اصفهان
هپکو
نامتاش
مرکز مطالعات تکنولوژی
اطلس سخنگو
ریزسازگان تکین
سازمان برق تهران
سرمایه‌گذاری ملی
سرما‌گذاری استان تهران
نان سحر
حمایت از کودکان کار
آژانس دیجیتال نپسو
استودیو عکاسی ژو
تهران سرد
نماگلشن

و مفتخریم به همراهی:

جمعیت دانشجویی امام علی(ع)